Ana Sayfa
Ana Sayfa
Hakkımızda
Vekalet Örnekleri
Çalışma Alanlarımız
Yaşadıklarımız
Fotoğraflarımız
İletişim
Soyadınız 
Şifreniz 
 

Adres: İnönü cad no:49 Bıçakçı apt kat:6 D:12  ( İngbank ve Türkiye Finans üstü) Merkez/ Malatya
Telefon :0.422.324 81 81
Fax :0.422.324 81 81
Gsm :0.532.343 00 44
Mail: avukat@tanerozhan.av.tr

 

 

Av. Taner Özhan - Avukat Malatya

    Adalet haksız olana zulüm gibi gelir. Çünkü, her insan kendi gözünde suçsuzdur. (Daniel Defoe) 

     Taner Özhan;     1994 yılında   İstanbul      Üniversitesi     Hukuk Fakültesinden     mezun   olmuştur.  Malatya   Barosuna kayıtlı olarak avukatlık yapmaktadır. Çalışma alanı Özel Hukuk dalında boşanma,velayet, kişilik hakları , Emlak,Tazminat , icra , İş ve Vergi Davalarıdır. Daha önce Milli Savunma Bakanlığı Askeri Nato Tesislerinin avukatlığını yapmıştır. Malatya Belediye Meclis Üyeliği ve Malatya  İl  Trafik  komisyonu  üyeliği  ile  Tüketici  Hakları Malatya Şubesinin hukuki danışmanlığını; Malatya Barosu Yönetim kurulu üyeliğini ;Hekimhan   İş   Adamları Derneği   başkanlığını yapmıştır. Sivil Havacılıktan lisanslı microlight pilotudur.THK İstanbul Havacılık Kulübü Derneği ile THK İstanbul Havacılık Kulübü Derneği İktisadi İşletmesinin , Gökçe belediyesi; İpekyolu belediyesinin  avukatlığını yapmıştır ; halen  Malatya Eczacılar Odasının avukatlığı ile serbest avukatlık yapmaktadır. Türk Hukuk Enstitüsü Malatya Şubesi üyesi;  Türkiye Barolar Birliği Malatya Barosu Delegesidir. Adalet Bakanlığı Arabuluculuk  siciline kayıtlı  Arabulucu olarak görev yapmaktadır. 

Bana emek harcayan ve tahammül gösteren  başta ailem ve öğretmenlerim olmak üzere herkese teşekkür ederim. Saygılarımla,

Hiç kimse kendi kusuruna dayanarak hak iddia edemez  5.1.2021
AZ KUSURLU EŞİN BOŞANMAYA KARŞI ÇIKMASI ( Boşanmaya Sebep Olaylarda Tamamen Kusurlu Eşin Boşanma Talep Edebileceğini Kabul Etmek Kişinin Kendi Kusuruna Dayanamayacağı İlkesine Aykırılık Oluşturacağı - Boşanma Davası Açılabilmesi İçin Davalı Eşin Az da Olsa Kusurlu Olması ve Bunun Kanıtlanması Gerektiği )
Kanun Yararına Bozma Nedir? (CMK md.309) 28.8.2019
Kanun yararına bozma, istinaf ve temyiz incelemesinden geçmeksizin kesinleşen, ancak hukuka aykırılıklar bulunan karar ve hükümlerin bozulması istemiyle Adalet Bakanlığı tarafından Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı’na başvurulmasıdır (CMK md.309/1).
Ana Sayfa | Ana Sayfa| Hakkımızda| Vekalet Örnekleri| Çalışma Alanlarımız| Yaşadıklarımız| Fotoğraflarımız| İletişim Av. Taner ÖZHAN
 Her Hakkı Saklıdır © 2010
 
Yazılım ve Tasarım 3w internet teknolojileri